Heyecanlandıran Yarış: Kylian Mbappe, Usain Bolt ile Yarışmayı Kabul Etti!

Fransız ekibi PSG’nin yıldız ismi Kylian Mbappe’den dünyadaki tüm sporseverleri heyecanlandıran bir açıklama geldi. Pazar günü bir etkinliğe katılan Kylian Mbappe, sekiz kez olimpiyat şampiyonluğu bulunan Usain Bolt’a karşı yarışma fikrini kabul etti.

“BÖYLE BİRİNE İLHAM OLMAK MUTLULUK VERİCİ”

Bold’un kendisini ilham aldığını söylediğini belirten Mbappe, “Böyle birine ilham verdiğimi bilmek gerçekten mutluluk verici. Sanırım o da herkese biraz ilham verdi ve bu odadaki her biriniz gecenin bir yarısı onun yarışlarından birini izlemek için kalktınız. O, karşılıklıdır! Ama ben ona ondan önce hayran olmaya başladım” ifadelerini kullandı.

“HİÇ ŞANSIM YOK”

Fransa Milli Takımı’nın takımının kaptanı daha sonra Bolt’un kendisine yönelttiği mücadele teklifiyle ilgili konuştu. Bir gazeteci Mbappe’ye Bolt için, “Bana 100 metreden fazla ona karşı hiçbir şansınızın olmadığını söyledi” dedi. Mbappe, “Hiç şansım yok, ben de öyle düşünüyorum!”, diyerek gülerek yanıt verdi. Mbappe sözlerine, “Şimdi bu çok hoş ve neden olmasın, eğer ikimizin de vakti varsa, bir gün güzel bir şey yapalım. Ancak sonuçtan pek bir şey beklemiyorum” sözleriyle devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x